לוח אירועים תיירות כפר מסריק

מפגשי אישה סיפור - תיירות כפר מסריק

מפגשי 'אישה סיפור' מתקיימים אחת לחודש במרכז התיירות בקיבוץ כפר מסריק, מטרת הקבוצה לשתף אחת את השנייה בסיפור חיינו , מסע שהוביל כל אישה להתעסק בתחום עשייה ייחודי בו היא עוסקת כיום.

כל מפגש טומן בתוכו סיפור מרגש ומעצים

מעגל השומעות משתנה ממפגש למפגש וכולנו מביאות אתנו כיבוד צמחוני לכל מפגש.

לפרטים נוספים: רינתה- 0525245990 אפרת-0525557271


 


18 יולי |  פזית ליזרוביץ

פזית תרפיסטית באמנות, ביבליותרפיסטית ,מוכרת באיגוד המקצועי. בעלת תואר שני וניסיון בשיקום וניהול, טיפול פרטני וקבוצתי בכל הגילאים.

כיום עובדת עם מתמודדים עם משברי חיים, מחפשי דרכם בחיים בכלל, ומתמודדים עם מחלה, נכות,  פוסט טראומה ואובדן בפרט. שניים מילדיה נפטרו מתסמונת נדירה. היא אם לתאומים בני 10 , שנולדו כתוצאה מטיפולי הפריה חדשניים. כשהיא מרצה, היא מסבירה ואז אומרת "שומרת בתי" והקהל מהנהן בהבנה. התאומים נולדו חודש לפני שבה השני, איתמר ז"ל, נפטר.

המפגש עם פזית נוגע בלקבל ולתת ,על התמודדות עם משברים פרופורציה והבנה על החיים החד פעמיים האלה, ועל מה חשוב באמת בחיים אלו..


אוגוסט- חופש


12 ספטמבר | שיר יאמגוצ'י

שיר ימגוצ'י תספר לנו את מסע חייה בין יפן לישראל, היא נשואה ל נשואה לנובויה ימגוצ'י- אמן, חרש ברזל ומוסיקאי, משלב בין פיסול ויצירת כלי נגינה יחודיים. שהציג בתערוכות רבות בארץ ובחו"ל ולמדה את טקס התה ביפן כששהתה במנזר זן, בנוסף, ריכזה את מחלקת החינוך במוזיאון טיקוטין, היא בעלת תואר שני במוזיאולוגיה וכיום אוצרת תערוכות ומנחה סדנאות בנושא זן ותרבות יפן.
17 אוקטובר- עדי אדר
השיפוצניקים יצאו, וקירות ביתה בהקו בלובנם. שבועיים מאוחר יותר התהפכו חייה, היא הייתה במצוקה גדולה והרגישה שאיננה יכולה להכיל את הלבן הנקי הזה בבית.
עדי נסעה למחסן הטכני בכפר ויתקין, קנתה צבע טורקיז עז ובעזרת פיסת בד מרחה אותו בספונטניות על הקירות והסתכלתי סביב והרגישה בשלווה נעימה…
לצבעים תמיד היה נוכחות גדולה בחייה, בשנים האחרונות חקרה והעמיקה בנושא, עדי הבינה, שלכל צבע יש משמעות, ושעליהם להיות נוכחים בחיינו בטיימינג הנכון. 
"החיים הצבעוניים שלנו", היא מספרת את הסיפור הצבעוני האישי שלה שמלווה אותה בחייה, היא תדבר על משמעות הצבעים, ותשתף את הקבוצה בסיפורים של המשתתפות.

19 דצמבר | מזל אהרוני

מזל עוסקת ומתמחה בתחומים רבים ומגוונים, היא חוקרת ויועצת מקצועית ומומחית לאבחון אישיותי-(פסיכו-דיאגנוסטי,) מנחת קבוצות וארגונים בקורסים וסדנאות להעצמה והתפתחות, מרצה בכנסים ומעבירה ימי עיון, הדרכות והשתלמויות, לאנשי מקצוע וארגונים בארץ ובחו"ל בתחומים: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, כירולוגיה, קלפי טארוט, בחירת שמות וצופן רזי האותיות.
בנוסף, מזל אהרוני היא בשלנית, מנחת סדנאות בישול בריא ומתוקים טבעיים, מנטורית, חוקרת השמנה, תזונה והתנהגויות, מומחית לשינוי הרגלים, מדריכת תזונה ומנחת קבוצות מחקר ותמיכה להרזיה ולאורח חיים בריא ומאוזן.
איך היא משלבת בין התחומים, איזה מסרים יש לה להעביר לנו ועוד, במפגש לזה החודש.
להרשמה השאירו פרטים או התקשרו ל 052-5557271