סיורים למשפחות - תיירות כפר מסריק
בסיורים בתיירות כפר מסריק אנו נותנים דגש על החווייה – דרך ריקודי ההורה, השירה בציבור, התלבשות בבגדי החלוצים והציור על הפורצלן בהשראת מפעל נעמן כל אלו ועוד יקנו לכם חווייה נפלאה דרכה אנו מספרים על המורשת הקיבוצית והמסורות הנפלאות שהתפתחו לאורך 100 שנות התיישבות של התנועה הקיבוצית.
את הסיורים אנו בונים אתכם ועבורכם בהתאם לקבוצה שלכם.
סיור-שירת-הקיבוץ, בקיבוץ כפר מסריק

סיור "שירת הקיבוץ"

סיור חוויתי ב"קיבוץ של פעם" ו"בקיבוץ המתחדש"
את הסיור נתחיל בשיחת פתיחה אודות המקום, נפגש עם אברמל'ה ה"סנדלר" בסנדלריה אותנטית משנות ה40, נבקר בתצוגה מרשימה של כלי "נעמן פורצלן", בצריף הראשונים ודרך שירי משוררים נסייר בין המבנים הציבוריים – הקומונה, המכבסה, בית הילדים ונסיים בתערוכה מרתקת בגלריה מוניו לאמנות ישראלית.


איקון אורך סיור אורך הסיור: כשעה וחצי

טלפון תיירות כפר מסריק לפרטים נוספים: 052-5557271

כפתור-לצפייה-בגלריה

סיורי-שביל-הנעמן - כפר מסריק

סיור חקלאי "שביל הנעמן"

סיור טבע וצפרות בנחל הנעמן,
בין השדות החקלאיים ובריכות הדגים נשמע את סיפורו המרתק של נחל הנעמן שהפך בשנים האחרונות מנחל מזוהם לפנינת טבע נפלאה עם צמחייה, ציפורי מיים ובעלי חיים, את סיפורו של הקומפוסט ואת מרחבי השדות החקלאיים שבעבר היו ביצה גדולה וכיום זו אדמה מניבה ונתצפת על ציפורי המיים והציפורים הנודדות.


איקון אורך סיור אורך הסיור: כשעה וחצי

טלפון תיירות כפר מסריק לפרטים נוספים: 052-5557271

כפתור-לצפייה-בגלריה

סיורי-ליקוט כפר מסריק

סיורי ליקוט ובישול

הטבע שלנו שוקק בצמחי בר נפלאים וטובים למאכל הגדילן, החובזה, החרדל, החומעה וגרגר הנחלים כל אלו ועוד הינם צמחים מזינים שנלמד להכיר, נלקט ונכין מהם ארוחת גורמה אמיתית. בהדרכת יתיר שדה, מומחה אקו-קולינריה שירתק אותנו וידריך אותנו בסיור הליקוט ובבישולים.

ב-12.1.19 סיור ליקוט וארוחה בנחל הנעמן בהדרכת יתיר שדה

איקון אורך סיור אורך הסיור והכנת ארוחה:  3-5 שעות

טלפון תיירות כפר מסריק לפרטים נוספים: 052-5557271

כפתור-לצפייה-בגלריה

טיול אופניים בקיבוץ כפר מסריק

סיורי אופניים בשטח

סיור חוויתי ב"קיבוץ של פעם" ו"בקיבוץ המתחדש"
בלב עמק עכו בין נופי הרי הגליל והכרמל, בשטח מישורי וידידותי לסיורי אפניים, נסייר עם מדריך מוסמך שיוביל אותנו במסלולי העמק – בין השדות החקלאיים, נחל הנעמן ושמורת עין נמפית, בין בריכות הדגים ושפע הציפורים הנודדות נדווש ונהנה מהנופים והדרכים של עמק עכו.

איקון אורך סיור אורך הסיור: בהקמה

טלפון תיירות כפר מסריק לפרטים נוספים: 052-5557271

כפתור-לצפייה-בגלריה

חוויות נוספות

בנוסף לסיורים המרתקים אנו מציעים לכם לשלב פעילויות ייחודיות אשר יעצימו את חוויית הביקור :

  • ריקודי עם חווייה קיבוצית אמיתית המחברת את פעם והיום – נתלבש בבגדי חלוצים ואקססוריז מעוצבים לנשים, גברים וילדים נלמד ונרקוד ריקודי עם וריקודי שורות עם איטה אילת.
    לפרטים נוספים>

  • שירה בציבור – כיאה למסורת הקיבוצית, נשיר בליווי ארנון, דביר, יוסי ואיגור, זמרי הבית הנפלאים את שירי ארץ ישראל משירי לאה גולדברג, שאול טשרניחובסקי ועוד
    לפרטים נוספים>

  • ציור על צלחות פורצלן בהשראת התצוגה המרהיבה של כלי נעמן פורצלן, מפעלו של כפר מסריק משנות ה40, נצייר עם צבעים מיוחדים ציורים אישיים על גבי צלחות הפורצלן.
    לפרטים נוספים>

לוח אירועים

 
  • שישי נשי – מזמינות אותך לפתוח את סופ"ש במפגש נשי מעצים ומלא יצירה. תיירות כפר מסריק מארחת את הפסלת יעל נתנאל לסדנת פיסול חווייתית "אישה מפסלת אישה". סדנה בת שלוש שעות בה מפסלת כל משתתפת פסל דמות אישה בטכניקהנ קלה ופשוטה ונעימה. בנוסף נבקר בתערוכת נשים מרגשת "השראה במראה".

         לפרטים נוספים

לתיאום השאירו פרטים או התקשרו ל 052-5557271